ALFA Dental Clicnic

İsmail Güleç

Maxillo Facial Cerrahi

Diş Hekimi / Mesul Müdür

1981 yılında Hatay’da dünyaya gelen İsmail Güleç lisans eğitimini Ankara üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde alarak 2003 yılında mezun olmuştur. Uzmanlığını Maxillo Facial Cerrahi ve Ortodonti alanında yapan Güleç 2003 yılından beri pek çok operasyonu başarıyla gerçekleştirmenin ve yönetmenin yanı sıra bu konuda eğitim vermiştir. 2003-2009 tarihleri arasında kurmuş olduğu özel bir Diş Clinic’inin yanında Alfa Dental Clinic’in kurucu doktorlarından olan Güleç ileri derecede Arapça ve İngilizcesiyle Sağlık Turizmi için ülkemize gelen pek çok turiste, kendi dilinde hizmet vermiştir.

Alfa Dental | İsmail Güleç
Alfa Dental | Ömer Faruk Tan

Ömer Faruk Tan

Protetik Diş Tedavisi

Diş Hekimi

1976 yılında yalova'da dünyaya gelen Ömer Faruk TAN ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini yalovada tamamladıktan sonra,üniversite eğitimini istanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesinde tamamlayarak 1999 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Yalova'da açtığı kendi özel polikliniğinde 2008 yılına kadar hizmet vermiş daha sonra istanbul'a gelerek özel bir klinikte 10 yıl süre ile çalışmıştır.Evli ve 2 çocuk babası olan , Dr.Ömer Faruk TAN 2018 yılı başlarında Alfa Dental Clinic'te hizmet vermeye ve hasta kabulüne başlamıştır.

Bertan Güzel

Ortodonti

Diş Hekimi

1985 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Bertan Güzel lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde alarak 2009 yılında mezun olmuştur. Yine Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktorasını yapan Güzel, tezini Ortodonti Anabilim Dalı’nda yapmıştır. Uzmanlığını Ortodonti alanında yapan Güzel, 2009 yılından beri pek çok hastayı tedavi etmiştir ve Alfa Dental Clinic’te hizmet vermeye devam etmektedir.

Alfa Dental | Bertan Güzel
Alfa Dental | Aysu İsmail

Aysu İsmail

Diş Hekimi

Uzm.Dr.Aliye Şeyda Özkan

Anestezi ve Reanimasyon uzmanı

1978-1983 Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi / 1989-1993 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi.

Alfa Dental | Aliye Şeyda Özkan
Alfa Dental | Seyfettin Yanık

Seyfettin Yanık

Diş Hekimi

Çağlar Aktuğ

Diş Hekimi

Alfa Dental | Aliye Şeyda Özkan
Alfa Dental | Evren Özen

Uzm.Dr.Evren Özen

Periodontoloji Uzmanı

Alper Temuralay

Diş Hekimi

Alfa Dental | Alper Temuralay